Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Відбулася 13 сесія селищної ради

У середу, 5 жовтня, 2016 року відбулася тринадцята позачергова сесія Меджибізької селищної ради у конференц-залі історико – культурного заповідника «Межибіж» , на якій було вирішено ряд важливих питань.

Роботу сесії розпочала тимчасово виконувач обов’язків секретар селищної ради Бацевич Валентина Борисівна.

У сесії взяли участь: заступник голови, начальник фінансового відділу Меджибізької селищної ради Бадовська Тетяна Миколаївна, заступник селищного голови з гуманітарних питань Остапова Ніна Петрівна, а також 16 селищних депутатів із 24 наявних, начальники відділів структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради, старости Меджибізької селищної ОТГ , представники комунального підприємства і громадськості.

Загалом сесія пройшла злагоджено, конструктивно, депутати висловлювали свої зауваження та вносили пропозиції , та затвердили усі проекти.