День села у Шрубкові

Дата: 24.10.2016 11:31
Кількість переглядів: 2036

14 жовтня 2016 року у Шрубкові відсвяткували День села!
У цей день переплелись чотири свята: Покро?ва Пресвято?ї Богоро?диці – християнське і народне свято, День українського козацтва, День захисника України, і для шрубківчан – День села Шрубків.

На народні гуляння зібралась чи не уся громада та люд з усієї Меджибізької об’єднаної територіальної громади.
Фото без описуОфіційну частину заходу відкрив селищний голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади Демків Михайло Анатолійович, побажавши миру, міцного здоров’я, родинного благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, стабільності, розвитку, процвітання та Божого благословення мешканцям села.
Керівники «Фонду родини Кольгофер», а саме Валерій Олександрович та Оксана Вікторівна Кольгофер, прибули у село на свято, для того, щоб вручити подарунки тим людям, якими пишаються селяни: воїни АТО, афганці, багатодітні сім’ї, старожили, разом з ними, і відсвяткували цю визначну дату, розділили радість, і побажали злагоди усім і кожному Велика вдячність за підтримку благодійній організації «Фонд родини Кольгофер»!!!
Найщиріші слова вдячності за посильну фінансову допомогу в організації цьогорічного святкування Дня села, та постійну участь у вирішенні проблемних питань населеного пункту Приказюку Віктору Броніславовичу, приватним підприємцям Ковальчук Світлані Леонідівні, Величко Віталію Григоровичу, Мартиненку Олексію Вікторовичу, Барвінок Миколі Степановичу.
Фото без описуУ святкуванні Дня села брали активну участь і жителі сусідніх сіл. Чудовим вокалом привітали мешканців села Шрубків із Днем села тріо «Камертон», аматорський фольклорно-етнографічний колектив із села Западинці «Веселка», вокальний колектив «Меджибізькі перлини», вокально-інструментальний колектив «Круча» із Фото без описуГоловчинець .
Своїм хореографічним талантом порадував танцювальний коллектив Меджибізької музичної школи на чолі із хореографом Бєлєушом Андрієм.
Задушевним виконанням прекрасних українських пісень, гарний настрій людям подарували солісти: Козко Лариса, Недял Галина, Шрубковська Марина, Валерій Гаврилюк , Бєлєуш Андрій. Ведуча свята – Козко Лариса Анатоліївна, директор Меджибізької музичної школи, яка написала сценарій та згуртувала усі колективи до свята.
Під час урочистостей мешканців привітала староста села Шрубків Людмила Махлай. Слова вдячності лунали на адресу жителів села, які дбають про благоустрій, найстаршим подружнім парам, сім’ям-ювілярам, староста села також відзначила народних умільців та іменинників.
На завершення концерту, засновники благодійного фонду «Фонд родини Кольгофер» пригостили усіх гостей тортом, який прийнято дарувати винуватцю свята. А мешканці села спекли коровай.
Фото без описуРодзинкою святкування стала фірмова страва – юшка. Рецепт юшки по-шрубківськи досить оригінальний, але кухарі вирішили залишити його у секреті. Юшка припала усім до смаку – багато хто просив добавки.
Фото без описуОсоблива подяка від мешканців села за організацію такого чудового свята Демкову Михайлу Анатолійовичу, селищному голові Меджибізької об’єднаної територіальної громади, Махлай Людмилі, старості села Шрубків, Козко Ларисі, директору Меджибізької музичної школи.
Щасливому та радісному перебігові свята сприяла сонячна погода. Свято продовжилось народними гуляннями. Усі залишились задоволені заходом. Й справді, такі події єднають усіх. Ігри, танці, забави, щирі розмови, усміхнені обличчя, дружні потиски рук - свято вдалося на славу. Отож усі жителі будуть з нетерпінням чекати наступного Дня села!
Нігрей М.М.