Виконком 22.06.2017 року

Дата: 22.06.2017 13:32
Кількість переглядів: 1469

22 червня 2017 року в Меджибізькій селищній раді відбувся виконком, який почався з хвилини мовчання для вшанування пам’яті жертв війни. Сьогодні було розглянуто ряд важливих питань, а саме: Про організацію позашкілля на базі навчальних закладів Меджибізької селищної ОТГ (Доповідач: Остапова Н.П.); Про заходи щодо запобігання виникнення пожеж, попередження травм і загибелі дітей (Доповідач: Остапова Н.П.); Про затвердження плану заходів щодо зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері (Доповідач: Демків М.А.); Про підсумки роботи та шляхи покращення роботи з особами похилого віку у Меджибізькій СОТГ (Доповідач: Штаманетян Л.С,); Про розгляд Програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2017-2020 роки (Доповідач: Акімова Л.В.). За пропозицією старост сіл питання Програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2017-2020 роки буде обговорено з жителями громади.