29 сесія Меджибізької селищної ради

Дата: 31.07.2017 15:34
Кількість переглядів: 1131

Фото без описуНа сесію були запрошені: Голова Летичівської районної ради Крутоуз М.Т., Головний лікар Летичівської ЦРЛ  Зьомко В.В.,начальники відділів  виконавчого комітету селищної ради, перший заступник селищного голови Карбовська Ю.Б, начальник КП « Добробут» Стецьків С.М., директор  КУ  Терцентру  Штаманетян Л.С., головний лікар  КУ  Центру ПМСД Гладищук О.В. , директори  Головчинецької, Меджибізької, Шрубківської шкіл та депутати селищної ради. На сесії було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

1.Затвердження звіту про хід і результати виконання  бюджету селищної ради  за ІІ квартал 2017 року Доповідає: Начальник фінансового відділу Мартинкова Г.М.

2. Про внесення змін до статуту КУ Центру ПМСД  Меджибізької селищної ради Доповідає: Начальник юридичного відділу   Герасімова М.В.

3. Про внесення змін в рішення № 8-12/2016 від 14.09.2016 року» Про посилення протидії продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, що не   досягли 18- річного віку». Доповідає: Директор Територіального центру  Штаманетян Л.С.

4. Про затвердження антикорупційної Програми на 2017-2020 роки Доповідає: Начальник юридичного відділу Герасімова М.В.

5. Про внесення змін до Програми вдосконалення соціальних послуг для сім’ї,дітей та молоді Комунальної установи

« Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування на 2017-2020 роки». Доповідає: Директор  Територіального центру  Штаманетян Л.С.

6.Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік Доповідає:  Начальник фінансового відділу  Мартинкова Г.М.

7.Про  внесення   змін  до Статуту КУ « Територіальний центр « Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» Доповідає: Начальник юридичного відділу   Герасімова М.В.

8.Про призначення на посаду директорів шкіл  Меджибізької селищної ради Доповідає:  Селищний голова Демків М.А.

9.Про закриття філії публічної бібліотеки в с.Головчинці. Доповідає: Начальник юридичного відділу Герасімова М.В.

10. Про затвердження звіту про роботу КП « Добробут» Меджибізької селищної ради Доповідає: Начальник КП « Добробут» Стецьків С.М.

11. Про затвердження  звіту  про  роботу КУ Центру ПМСД Меджибізької селищної ради Доповідає:Головний лікар КУ Центру  ПМСД  Гладищук О.В.

12.Про внесення змін до рішення Меджибізької селищної ради  №8-8/2016  від 16 червня 2016 року « Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Меджибізької селищної  об’єднаної  територіальної громади, які підлягають приватизації» Доповідає:  Спеціаліст юридичного відділу Ткачук М.О.

13. Про надання матеріальної допомоги. Доповідає:  Селищний голова Демків М.А.

14. Про виплату допомоги на поховання. Доповідає:  Селищний голова Демків М.А.

15. Про виплату допомоги на лікування. Доповідає: Селищний голова Демків М.А.

16. Про затвердження Комплексної програми  мобілізації зусиль Меджибізької селищної ради та   Летичівського відділення Красилівської об’єднаної  державної податкової інспекції ГУ ДФС у Хмельницькій області щодо організації сервісного обслуговування платників податків, створення комфортним умов платникам податків  та належного їх  обслуговування на 2017-2019 роки  Доповідає: Начальник юридичного відділу   Герасімова М.В.

17.Про затвердження проектно- кошторисної документації « Реконструкція Ставницького клубу(заміна даху) по вул. Костроміна,15 с. Ставниця Летичівського району, Хмельницької області» Доповідає:  Перший заступник селищного голови  Карбовська  Ю.Б.

18. Про затвердження проектно- кошторисної документації  « Капітальний ремонт  будинку культури по вул. Центральна,56  с. Голосків, Летичівського району Хмельницької області» Доповідає:  Перший заступник селищного голови  Карбовська  Ю.Б.

19. Про затвердження проектно- кошторисної документації  «Капітальний ремонт будівлі Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Костроміна,10 в с. Ставниця  Летичівського району Хмельницької області» Доповідає:  Перший заступник селищного голови  Карбовська  Ю.Б.

20.  Про затвердження проектно- кошторисної документації «Капітальний ремонт  приміщення контори в с. Ставниця  по вул.І. Франка,29 Летичівського району Хмельницької області» Доповідає:  Перший заступник селищного голови  Карбовська  Ю.Б.

21. Про внесення змін до Програми  соціально- економічного розвитку  Меджибізької селищної ради на 2017 рік. Доповідає:  Перший заступник селищного голови  Карбовська  Ю.Б.

22.Про внесення змін в рішення № 2-5/2016 від 25 лютого 2016 року «  Про затвердження  Програми захисту населення і  територій від  надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Меджибізької об’єднаної територіальної громади Летичівського району на 2016-2020 роки" Доповідає:  Селищний голова Демків М.А.

Земельні питання Доповідає: Начальник земельного відділу Духневич В.Б.