01 Квітня, 2024 р., 13:08
31 Березня, 2024 р., 14:02
Зі щирим серцем вітаю християн, хто святкує Великдень за Григоріанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння!
29 Березня, 2024 р., 14:36
КП «Добробут» поступово приводить в належний санітарний вигляд кладовищ на території Меджибізької громади.
28 Березня, 2024 р., 11:53
В умовах діючого в Україні воєнного стану активізувалась діяльність кіберзлочинців, які шляхом розміщення фішингових посилань на інтернет-ресурсах під виглядом соціальних виплат від державних та іноземних партнерів та організацій, отримують доступ до персональних даних банківських карток потерпілих та у подальшому здійснюють несанкціоноване зарахування коштів потерпілих на свою користь. Збільшилась також кількість телефонних шахрайств.
22 Березня, 2024 р., 15:08
З приходом весни наступає сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.
22 Березня, 2024 р., 14:04
«Ми українці: честь і слава незламним!» – під таким гаслом 22 березня відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої Меджибізької селищної ради.
20 Березня, 2024 р., 09:52
       Про те, що притулки та інтернати – не найкраще місце для виховання дітей, говорять давно. В Україні запровадили таке новаторство, як патронатна родина. Нове воно лише для нас – цю практику давно впровадили у багатьох країнах Європи та в США.
19 Березня, 2024 р., 15:46
Зоряна ШРУБКІВСЬКА, учениця Голосківського ліцею показала найкращий результат у республіканському етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, виборовши І місце, серед учасників зі всієї України.