02 Травня, 2024 р., 13:23
 01 травня в Свято-Миколаївському замковому храмі нас зібрала віра та молитва за наших воїнів, нашу Україну! Перемога буде, але ми маємо вірити, молитися та працювати. Та праця, яку сьогодні доклав кожен, від найменшого до найстаршого, потурбувавшись про наших хлопців – нестиме їм велику радість.
30 Квітня, 2024 р., 15:06
Постановою Північного апеляційного господарського суду залишено без задоволення апеляційну скаргу постачальника електроенергії  та рішення Господарського суду міста Києва, яким задоволено позов Летичівської окружної прокуратури про повернення надмірно сплачених коштів Меджибізькій селищній раді під час закупівлі електроенергії.
26 Квітня, 2024 р., 18:05
25 березня працівники Меджибізької селищної ради пройшли навчальний інтенсив з програми стратегічного менеджменту від Хмельницької асоціації міст України за участі Хмельницької агенції розвитку.
22 Квітня, 2024 р., 17:51
Шановні жителі громади! Меджибізька селищна рада разом з депутатом Петро Леськів оголошує акцію “Великодня паска для захисника” аби наші військові навіть вдалині від рідного дому відчували підтримку нашого українського народу.